Forum 4 all .

Statusuri si declaratii de dragoste , VALENTINES DAY , dragobete .

Distribuiţi

ciprian_18
    Admin

Data de înscriere : 15/06/2009

Statusuri si declaratii de dragoste , VALENTINES DAY , dragobete .

Mesaj  ciprian_18 la data de Mar Iun 16, 2009 2:20 am

1. Te iubesc pentru ca ma faci fericita ,te iubesc pentru ca nu as putea trai fara fericirea pe care tu mi-o daruiesti in fiecare zi ,te iubesc fiindca existi.

2. Imi doresc sa fiu un inger,sa te apar de tot ce e rau,sa te inveselesc atunci cand iaesti trist,sa te incurajez atunci cand tie frica,sa te fac sa intelegi ca eu te iubesc ,dar din pacate nu sunt inger,ci doar un simplu om ce te iubeste

3. Daca ochii tai sunt precum cea mai minunata stea; daca zambetul tau e ca soarele ce straluceste ziua; daca sarutul tau e ca mierea si daca TU esti UNIVERSUL meu ce-as mai putea sa-i cer lui Dumnezeu? TE IUBESC!!!

4. Daca ar fi sa ma tansform m-as transforma intr-o lacrima de-a ta,sa ma nasc din ochii tai ,sa sfarsesc pe buzele tale.

5. Intr-un cos cu viorele
    Canta doua pasarele
    Una canta TE IUBESC
    Alta canta si mai bine
    TE IUBESC NUMAI PE TINE

6. Nu iti vor scrie o poezie, nu voi folosi cuvinte alese… iti voi spune doar ca TE IUBESC mai mult decat orice.

7. If 10 people care 4 u, one of them is me, if 1 person cares 4 u that would be me again, if no 1 cares 4 u that means i m not in this world.

8. Dragostea este limba in care inimile noastre vorbesc una cu cealalta. Pentru tine, dragul meu, inima mea canta.

9. Cu ocazia acestei zile superbe de Valentine’s Day iti daruiesc inima mea cu conditia sa ai grija de ea si sa o iubesti asa cum e. La multi ani si multe sarutari!

Acum este: Mar Sept 25, 2018 5:49 am